شرح خبر
سال 1396 «اقتصاد مقاومتي: توليد- اشتغال» سال 1396 «اقتصاد مقاومتي: توليد- اشتغال»
سردار جلالي با صدور پيامي فرا رسيدن نوروز سال 1396 را به كاركنان سازمان پدافند غير عامل كشور تبريك گفت.

به گزارش پايداري ملي، سردار جلالي رئيس سازمان پدافند غير عامل كشور با صدور پيامي، حلول سال نو را تبريك گفت.

متن  پيام بدين شرح مي باشد:

بسم‌الله‌الرّحمن‌الرّحيم

يا مقلّب القلوب و الأبصار. يا مدبّر اللّيل و النّهار. يا محوّل الحول و الأحوال. حوّل حالنا الي احسن الحال.
السّلام علي الصّدّيقة الطّاهرة، فاطمة المرضيّه، بنت رسول الله، صلّي الله عليه و آله. و السّلام علي وليّ الله الأعظم، ارواحنا فداه و عجّل الله فرجه.

بهار اين وديعه الهي مي آيد با كوله باري از سرسبزي و طراوت و ايراني مسلمان اين رويش و شكوفايي را با نام نوروز گرامي مي دارد و اكنون كه دستان پر نوازش بهار ، طبيعت خفته را از خواب بيدار مي سازد، دگر بار قلم آفرينش با رنگ بازي بر پيكره لوح پاك طبيعت ، نگاري ديگر از مظاهر زيباي خلقت را بيان مي نمايد و زمين و درخت رازهاي رنگارنگ و عطرآئين خويش را نثار نگاه ما مي كنند. تا در تحولي شگرف نسيم مشك افشان و ترنم بلبلان شيرين بيان را به نظاره بنشينيم و "يا مقلب القلوب ” گويان به ستايش آن جميل بي نظير به پا خيزيم.

 

بهار فصل زايش و رويش است و هرساله تكرار مي شود اما در عرصه حيات انساني اين تكرار به صورت پيدايش دوره هايي است كه در هر دوره اي زندگي انسان كامل تر از دوره پيش است؛ ما آمده ايم تا زندگي كنيم؛ و به همين جهت، مرگ و خشونت و آنچه زندگي را بر انسان ها تنگ و ناگوار مي كند نفي مي كنيم، چنانكه مقام معظم رهبري مي فرمايند؛" سال ها و ايام عمر انسان، مشتمل بر فرصت هائي است و مشتمل بر تهديدهائي است. هنر ما بايد اين باشد كه از فرصت ها استفاده كنيم و تهديدها را هم تبديل به فرصت كنيم. سالي ديگر پيش روي ما است. در اين سال هم مانند هميشه، فرصت ها و تهديدهائي وجود دارد. همه بايد تلاش كنند تا بتوانيم از فرصت هاي اين سال به معناي حقيقي كلمه استفاده كنيم و كشور از اول تا آخرِ اين سال تفاوت هاي محسوسي پيدا كند."

 

سال 1395 با تمام فراز و نشيب‌ها و تلخي‌ها و شيريني‌هايش در عبور قهري زمان به تاريخ پيوست، اما بر اساس تعاليم قرآن كريم، نگاه به گذشته براي ساختن آينده امري عالمانه و پسنديده است. پس با تمام وجود ارج مي‌نهيم، همه كساني را كه با ايمان و خلوص براي پايداري ، پيشرفت و اقتدار كشور عزيزمان ايران مجاهدانه تلاش نموده‌اند؛ به ويژه شهداي والامقام عرصه نظم و امنيت و دفاع از حرم اهل بيت عليهم السلام.

 

نوروز امسال را همراه با ياد و نام صديقه طاهره فاطمه زهرا (س) ارج نهاده،سالي سرشار از موفقيت همراه با سلامتي و بهروزي براي آحاد ملت بزرگ ايران و بويژه براي جامعه بزرگ پدافند غير عامل آرزومند و بر اين باوريم كه تقارن اين ايام با بهار فاطمي، به بهار طبيعت رونق مي بخشد و سالي پر از خير و بركت براي ايران عزيزمان رقم خواهد زد. از خداوند بزرگ مي خواهم تا ملت ما را در سايه مقام معظم رهبري در راه رسيدن به آرمان هاي عدالت خواهانه خويش و پي افكندن جامعه اي مبتني بر فضيلت هاي اخلاقي و ارزش هاي ديني تاييد فرمايد.

 

همچنين خداوندگار عالم را سپاسگزاريم در سالي كه توسط رهبر حكيم و فرزانه انقلاب به نام " اقتصاد مقاومتي، توليد، اشتغال " نام گذاري گرديده، با همت براي رسيدن به اهداف عاليه خود در جهت توسعه پايدار و اعتلاي علمي و فرهنگي، رشد ، بالندگي پايداري و امنيت گام هاي بلندي بردارد و به موفقيت هاي چشمگيري دست يابد.

 

وظيفه خود مي دانم حلول سال نو را به همه همكاران محترم سازمان و خانواده آن ها تبريك بگويم و آرزو كنم كه به لطف پروردگار و با عنايت خاصه بانوي دو عالم حضرت فاطمه زهرا(سلام الله عليها) ، سال نو براي تك تك اعضاي خانواده بزرگ پدافند غير عامل، سال تلاش و پيشرفت در عرصه هاي مختلف زندگي فردي و اجتماعي باشد.

1396/01/05 تاریخ :
216 تعداد بازدید :
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 

كليه حقوق اين سايت متعلق به دبيرخانه پدافند غير عامل مي باشد

طراحي و اجرا : سازمان فاوا شهرداري ساري

Powered by DorsaPortal